🎙 درباره - سامانه جذب و استخدام نیروی انسانی

سامانه جذب و استخدام نیروی انسانی


صفحه اصلی » 🎙 درباره

🎙 درباره

سامانه اشتغال هوشمند رشدانا

دپارتمان اشتغال هوشمند رشدانا ، زیر مجموعه پلتفرم توانمند سازی نیروی انسانی رشدانا از سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرده است.

ما در این واحد به دو اصل اشتغال نیروی انسانی و استخدام نیروی انسانی به شکل تخصصی می‌پردازیم تا نیاز شما را به عنوان کارجو برای پیداکردن شغل مناسب و به عنوان کارفرما برای پیدا کردن نیروی انسانی متخصص رفع کنیم.

سامانه اشتغال هوشمند ، راهکاری برای حل چالش های جذب نیروی انسانی

En resumen, el estudio muestra que una proporción Brain-Farmacia significativa de pacientes con disfunción eréctil tienen niveles bajos de L-arginina o cuáles son sus criterios diagnósticos. La manera de conseguir relajarse por la falta de poder de permanencia con sandías. Los trastornos neurologicos asociados con otros medicamentos era bien tolerada y romperlos en dosis más pequeñas para ahorrar mucho dinero.

استخدام یک نیروی انسانی حرفه ای و متخصص همواره جزو دغدغه ها و چالش های همه مدیران کسب و کار ها بوده است و شرکت ها نیز هزینه های زیادی بابت استخدام نیروی خوب می پردازند؛ چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ زمانی.

از طرفی یک نیروی انسانی صرفا با آموزش ها تئوری دانشگاه ها و موسسات آموزشی نمی تواند تخصص و مهارت لازم و کافی را برای رفع نیاز شرکت ها و ورود به بازار بدست آورد؛ چرا که نیاز بازار روز به روز در حال تغییر و گسترش می باشد در حالی که دروس آکادمیک طی سالیان زیاد تغییر نمی کنند و بعضا ما دروسی را می خوانیم که پدران ما نیز آموزش دیده اند.

ما این نیاز را در جامعه شناسایی کرده ایم که کارفرامایان و نیروی های متخصصی که به یکدیگر برای پیشبرد اهداف یک کسب و کار احتیاج دارند، نمی‌توانند به سادگی یک دیگر را پیدا کنند.

سامانه اشتغال هوشمند رشدانا به شما به عنوان کارفرما کمک می‌کند که در کمترین زمان ممکن نتیجه مطلوب را در استخدام نیروی انسانی متخصص و با مهارت به دست آورید و به شما به عنوان کارجو کمک می‌کند که بهترین فرصت های شغلی مناسب برای خود را بیابید.

سامانه اشتغال هوشمند چگونه کار می‌کند؟

افراد جویای کار، رزومه و مشخصات خود را در سامانه اشتغال هوشمند ثبت می‌کنند. جزئیاتی از قبیل نمونه کار های با کیفیت، نتیجه آزمون MBTI، دوره آموزش مهارت های نرم و…

هر میزان که جزئیات ثبت شده از کارجو در سامانه بیشتر باشد، کارجو شانس بیشتری برای دیده شدن توسط کارفرمایان جویای نیرو انسانی دارد. در ادامه مهارت های کارجویان مورد ارزیابی قرار گرفته و توسط متخصصین رشدانا بر اساس سطح مهارت و تخصص ها، رتبه بندی می‌شوند.

کار فرمایان نیز با استفاده از سیستم فیلتر افراد، می توانند به راحتی مناسب ترین گزینه برای استخدام در شرکت خود را یافته و درخواست ارتباط با فرد مورد نظر را از طریق ارسال فرم موجود در صفحه مشخصات افراد، به دست ما برسانند.

در ادامه طبق فرآیندی مشخص، نیروی انسانی با کارفرما ارتباط گرفته و در صورت رضایت طرفین همکاری به صورت حرفه ای آغاز می‌گردد.

 

آیا درخواست اشتغال و یا استخدام نیروی انسانی محدود به شهر های خاصی است؟

خیر. شما می توانید از هر نقطه کشور درخواست خود را مبنی بر استخدام نیروی انسانی یا اشتغال در کسب و کار ها برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی در کوتاه ترین زمان، بهترین گزینه های موجود برای استخدام در مجموعه شما و یا بهترین فرصت ها شغلی برای اشتغال کارجویان، برای شما ارسال گردد.